پرش به محتوای اصلی

دکتر واعظی در اجلاس تماس سران آسیا و اقیانوسیه تایلند: تلاش ایران برای ارتقاء به دسترسی گردش اطلاعات
تلاش ایران برای ارتقاء به دسترسی گردش اطلاعات، برنامه ریزی برای سرمایه گذاری مناسب در توسعه زیر ساختهای ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف خدمت رسانی بیشتر به مردم از برنامه های این وزارتخانه است.
۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۹:۱۶
[ تعداد بازدید : ۲,۴۲۸ ]
ITU دوره آموزشی نسل چهارم مخابرات را در ایران برگزار می کند
رییس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات از برگزاری دوره آموزشی مشترک با اتحادیه جهانی مخابرات وی‍ژه کشورهای آسیا و اقیانوسیه درایران خبرداد که طی آن گذر ارتباطات به سمت نسل چهارم ارتباطی تدریس می شود.
۰۴ آبان ۱۳۹۲ - ۹:۱۱
[ تعداد بازدید : ۷,۰۱۵ ]
معاون فناوری و امور بین الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مهندس سید مجتبی هاشمی به سمت معاون فناوری و امور بین الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در متن حکم دکتر واعظی آمده است:
۰۱ مهر ۱۳۹۲ - ۸:۵۹
[ تعداد بازدید : ۲,۴۹۶ ]
بند مربوط به پرداخت حق الزحمه پژوهشگران در دستورالعمل جامع کمیته عالی هماهنگی، راهبری و نظارت بر گروه های مطالعاتی با دعوت از نمایندگان حوزه های مربوطه ( اداره کل امور اداری و پشتیبانی، اداره کل امور مالی و ذیحسابی و مرکز بازرسی ) و نیز دعوت از نمایندگان دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات ( سازمان فناوری اطلاعات، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت پست و شرکت ارتباطات زیرساخت ) مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ۹:۵۸
[ تعداد بازدید : ۱,۸۹۷ ]
به منظور هماهنگی بین دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف حضور فعال و موثر و نیز تلاش برای حفظ جایگاه های بین المللی و ارتقای آن در گروه های مطالعات توسعه ارتباطات ( ITU-D )، اولین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی در روز شنبه مورخ 22/4/1392 با دعوت از نمایندگان شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سازمان فناوری اطلاعات و به میزبانی اداره کل امور بین الملل و مطالعات راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.
۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ۹:۵۶
[ تعداد بازدید : ۲,۴۲۹ ]
« قبلی صفحه ۱ از ۴ ۲ ۳ ۴ بعدی »

نکات اخلاقی هفته

  • امام علی علیه السلام :

 تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را.

  • بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او .
  • هرگز از کسی که همیشه با من موافق بود چیزی یاد نگرفتم.
  • منتظر نمان که پرنده ای بیاید و پروازت دهد . در پرنده شدن خویش بکوش .