پرش به محتوای اصلی

اخبار

دکتر واعظی در اجلاس تماس سران آسیا و اقیانوسیه تایلند: تلاش ایران برای ارتقاء به دسترسی گردش اطلاعات

دکتر واعظی در اجلاس تماس سران آسیا و اقیانوسیه تایلند: تلاش ایران برای ارتقاء به دسترسی گردش اطلاعات
تلاش ایران برای ارتقاء به دسترسی گردش اطلاعات، برنامه ریزی برای سرمایه گذاری مناسب در توسعه زیر ساختهای ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف خدمت رسانی بیشتر به مردم از برنامه های این وزارتخانه است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در راس هیاتی برای شرکت در اجلاس تماس سران آسیا و اقیانوسیه به تایلند سفر کرده است ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: از دیگر برنامه های وزارت ارتباطات تلاش برای ایجاد کریدور ارتباطی شبکه های شرق و غرب آسیا و شمال به جنوب برای ارتقاء ارتباطات در آسیا و گسترش آن با دیگر مناطق جهان است.
دکتر واعظی در ادامه ضمن تشریح آخرین دستاوردهای کشورمان در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت جمهوری اسلامی ایران از مفاد اعلامیه و بیانیه نهایی اجلاس سران را اعلام و ابراز امیدواری کردند کلیه کشورهای عضو در جهت اجرای آن که اثرات قابل توجهی را در زمینه های مختلف ارتباطات و اقتصاد خواهد داشت قدمهای موثری بردارند.
شایان ذکر اجلاس تماس سران آسیا و اقیانوسیه با حضور سران برخی کشورهای منطقه و وزرای ارتباظات و فناوری اطلاعات کشورها از امروز در کشور تایلند آغاز به کار نموده است و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان در این اجلاس شرکت کردند.
۲۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶
تعداد بازدید : ۱,۸۵۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید